Что такое scrum, как это работает, в чём его преимущества

Что такое scrum, как это работает, в чём его преимущества
 • 0
 • 11
 • 28 Haziran 2022
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Запрошуємо на курс C#, однієї з найбільш затребуваних мов прогармування за версією джини. Scrum master робить все, щоб максимізувати продуктивність команди. Наш менеджер зв’яжеться та проконсультує вас. За методикою Scrum у виробничому процесі є визначені ролі, що розбиті на дві групи — «свиней» та «курей».

Модульна технологія дозволяє сфокусуватися на головному і підлаштовуватися під ситуацію ринку на ходу. Техніка спринтів дає змогу отримати робочий продукт максимально швидко. Бізнес може швидко запустити сайт і почати продаж, а просунутий функціонал ми «прикрутимо» до нього пізніше. Ми починаємо роботу з того, що оцифровуємо запит клієнта та презентуємо його у максимально наочному вигляді, у формі mind map. Намагаємося показати прототипи або відповідні кейси з конкретними результатами. Можливість «на льоту» змінювати вимоги до проекту є клієнтам дуже привабливою.

Kanban for Agile Teams (KAT)

Підхід Agile надав бізнесу головна перевага – швидкі поставки нової функціональності. Це дозволило щомісяця випускати продукт і оперативно отримувати зворотний зв’язок від користувачів. Під час зустрічі Product Owner відповідає на питання команди. Майстер не вказує Product Owner які вимоги він повинен написати – це робота власника продукту.

що таке Scrum

У цих моделях ролі розробників більш різноманітні, адже невеликі одиниці можна ефективно тестувати тією ж командою, котра їх розробила. Спеціалізація зникає чи скорочується, скорочуючи витрати. В картках на дошці можна описувати роботу для спринту і призначати дедлайни для кожної картки. У традиційних «водоспадних» моделях керівник проекту мінімізує зміни в проекті, використовуючи для цього окремі процеси – управління змінами. Але якщо вимоги будуть змінюватися раз на місяць, то управління змінами стає трудомістким і уповільнює хід проекту. По завершенню кожного спринту команда зобов’язана провести демонстрацію отриманого результат.

Дополнительные поля[править | править код]

Коли ви маєте справу з різноманітною або непередбачуваною роботою, коли пріоритети часто змінюються або є багато завдань різного об’єму. Kanban добре працює в таких випадках, тому що його легко підлаштувати що таке Scrum під власні потреби. Як і в Kanban, для кожного завдання ви використовуєте картки та створюєте загальну дошку, розділену на періоди. Різниця полягає в тому, що Scrum має більше елементів планування.

що таке Scrum

Вони вигорають, їм не вистачає робочого дня на основні обов’язки та важливі справи? Розумієте, що єдиний вихід із цієї ситуації в сучасних реаліях — автоматизація? Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.

Упорядочение беклога продукта (Product Backlog Refinement)[править | править код]

Кожен член команди розповідає, що він зробив учора, що планує робити сьогодні, з якими складнощами зіткнувся. Щоденні звіти забезпечують максимальну прозорість робочого процесу та дають змогу оперативно надати допомогу співробітнику, який опинився у скрутній ситуації. Scrum-майстер – спеціаліст, який забезпечує та супроводжує всі робочі процеси скрам-команди.

що таке Scrum

Це ви як власник продукту, а найчастіше хтось із ваших співробітників, кого ви зробите відповідальним за спілкування з командою розробки. Та людина, яка створюватиме беклог проекту та доповнюватиме його, слухатиме наприкінці спринту, що ж там ця команда розробки зробила, а що ні, і що робитиме далі. PO не обов’язково повинен розумітися на технологіях розробки, але мусить бути спеціалістом у своїй галузі. Його робота — точно знати, що має робити готовий проект і кожна його частина, а також вникати в те, як розробляється. Головна мета цих принципів — забезпечити на виході продукт, який максимально відповідатиме потребам та очікуванням замовника.

Что такое Scrum? Узнайте, что это и почему так хорошо работает

Ранні прихильники Scrum були натхненні емпіричним дослідженням «петлі зворотного зв’язку». Його принципи були адаптовані, щоб в процесі розробки справлятися з можливими ризиками та ускладненнями. У гнучкому світі Scrum прийняття рішень базується на реальних, а не спекулятивних результатах. Ретроспектива – scrum master аналізує, що можна покращити та які цілі поставити на майбутнє.

 • Burndown chart— показує, скільки вже виконано і скільки ще залишається зробити.
 • Цих функцій достатньо для Scrum, а оскільки Kanban є простішим, Jira підходить і для нього.
 • Ідея полягає в тому, щоб розбити велику задачу на якнайменші підзадачі, які можна виконати в цей часовий період.
 • За підсумками оцінки виконаної роботи та побажань клієнта коригується план наступних спринтів та оновлюється список завдань.
 • А прийняття від замовника поправок, що суперечать архітектурі проєкту, загрожує великими тимчасовими витратами та нескінченним переробленням.

Дейлі скрам — скрам-події, які проходять щодня під час спринтів. Вони короткі (до 15 хвилин) і призначені для планування денного розкладу розробників. На цих зустрічах обговорюють робочі труднощі, пояснюють незрозумілі історії користувачів.

Agile трансформация всей организации

Будівельники тим часом кажуть, що їм сказано копати від паркану і до обіду, поміняти заздалегідь затверджений план робіт буде непросто. Зрештою ви пускаєте все на самоплив і просто чекаєте завершення будівництва. А в день заселення з жахом розумієте, що готовий проект зовсім не схожий на шедевр архітектури, про який ви мріяли. Формально, всі обіцяні водоспади та арочні склепіння на місці, але належного враження не справляють. По-друге, Scrum — це не якась програма та не методичка, хоча ПЗ для управління проектами на основі скрам та відповідної літератури більш ніж достатньо.

Регулярні завдання можна автоматизувати, наприклад, щоб не вручну переміщувати картки на наступний етап робочого процесу, коли робота завершена. Цих функцій достатньо для Scrum, а оскільки Kanban є простішим, Jira підходить і для нього. Методологія Scrum добре працює для проєктів, в яких потрібно швидко рухатися по задачах. Але потрібно слідкувати, щоб процес відповідав потребам бізнесу. Програма розроблена і підійде тим, хто вже має 1 і більше року досвіду в ролі Скрам-майстра.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam ve istekleriniz için buradayız.